A A A
SmodBIP

Instrukcja korzystania z BIP

Instrukcja korzystania z BIP

Przeglądanie stron:                                                                                                                        Nawigacja na stronie BIP odbywa się poprzez menu po lewej stronie ekranu zawierające odnośniki do stron zawierających informacje. Strony te zwierają również podstrony dostępne z menu po lewej stronie ekranu.

Każda strona BIP jest opatrzona informacją o dacie utworzenia i autorze dokumentu, dacie publikacji, osobie publikującej, liczbie odsłon dokumentu. U dołu stron znajdują się linki do archiwalnych wersji danej strony i funkcji wydruku.

Wyszukiwanie informacji na stronach BIP:                                                                                        W górnej części strony znajduje się okienko wyszukiwarki, w które należy wpisać szukaną frazę i kliknąć w przycisk lub nacisnąć klawisz „enter”. Wyszukiwanie obejmuje przeszukiwanie zarówno aktualnych jak i opcjonalnie archiwalnych dokumentów.

Rejestr stron usuniętych:                                                                                                              System rejestruje strony usunięte ich rejestr jest dostępny poprzez menu po lewej stronie ekranu. Obok stron informacyjnych dostępne są strony ułatwiające korzystanie z serwisu i dotyczące jego funkcjonowania:

- redakcja – spis redaktorów BIP z podanymi danymi kontaktowymi,

- mapa strony – automatycznie aktualizowana prezentacja struktury stron serwisu,

- statystyki – wykaz najczęściej odwiedzanych dokumentów z podaniem ilości ich odsłon,

- instrukcja korzystania – niniejszy dokument,

- pozostałe informacje – strona zawierająca informacje na temat uzyskania dostępu do danych publicznych nie publikowanych w BIP.Opublikował: Admin PSSE
Publikacja dnia: 25.04.2019
Podpisał: Karolina Józefiak
Dokument z dnia: 19.10.2011
Dokument oglądany razy: 2 014